English
 
به انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار مسابقات فوتسال - شهریور 1397

لینک اخبار مسابقات فوتسال - بزرگ  

برگزاری مراسم اختتامیه ششمین دوره مسابقات قهرمانی فوتسال کشور شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران با قهرمانی تیم «تهران»

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت سهامی انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران به نقل از روابط عمومی مجتمع خراسان، بازی رده‌بندی و فینال ششمین دوره مسابقات قهرمانی فوتسال کشور شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران در روز گذشته (دوشنبه 12 شهریور ماه 1397) برگزار شد.

در دیدار پایانی این بازی‌ها تیم‌های شرکت تهران و شرکت غرب در یک دیدار پایاپای به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان وقت قانونی با نتیجه مساوی بدون گل به پایان رسید تا ضربات پنالتی قهرمان این بازی‌ها را مشخص کند. در ضربات پنالتی تیم شرکت تهران با نتیجه 3 بر 2 حریف همشهری خود تیم شرکت غرب را شکست داد و به قهرمانی ششمین دوره مسابقات قهرمانی فوتسال شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران دست‌یافت.

در بازی رده‌بندی نیز تیم‌های ستاد مرکزی و شعبه ارومیه به دیدار هم رفتند که در پایان این بازی، تیم ارومیه موفق به شکست تیم ستاد مرکزی با تک‌گل میثم صیافی شد و به مقام سوم این بازی‌ها دست‌یافت.

همچنین اصغر نوری از شعبه ارومیه با شش گل زده به عنوان «آقای گل» این رقابت‌ها لقب گرفت.

پس از برگزاری بازی‌ها، آیین اختتامیه این مسابقات در سالن همایش‌های گمرک مشهد در جوار بارگاه ملکوتی آقا امام رضا(ع) با حضور مسئولان و مدیرانی از ستاد مرکزی، مجتمع خراسان و شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب و سرپرستان و اعضای تیم‌های حاضر در مسابقات برگزار شد که تلاوت کلام ا.. مجید و سرود جمهوری اسلامی ایران و اجرای صلوات خاصه امام رضا(ع) و همچنین مدیحه‌سرایی امام اول شیعیان حضرت علی(ع) توسط آقای جعفرزاده، مداح اهل‌بیت و یکی از کارکنان مجتمع خراسان به مناسبت عید سعید غدیر خم همراه بود. 

همچنین در ابتدای این آیین و پس از قرائت گزارش مسابقات، پیام جناب آقای «جمشیدی» مدیرعامل و نایب رییس هیئت‌مدیره شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران مبنی بر «آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون، ایجاد وحدت و هم‌دلی و در نتیجه افزایش بهره‌وری مجموعه شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران را دارم» از سوی مجری به سمع و نظر حاضران در مراسم رسید.

«مجید انصاری» مدیر مجتمع خراسان در ادامه این آیین ضمن تبریک عید سعید غدیر از جناب آقای جمشیدی، مدیرعامل و نایب رییس محترم هیئت‌مدیره و جناب آقای نائینی، معاون محترم توسعه مدیریت و سرمایه‌های انسانی و سایر مسؤولان محترم شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران، به خاطر فراهم آوردن بستر برگزاری این بازی‌ها تشکر و قدردانی کرد و ابراز امیدواری کرد که شرکت‌کنندگان در این مسابقات اوقات خوبی را در مشهد گذرانده باشند. 

موضوع اهمیت حفظ سلامت بازیکنان و در نظر داشتن هدف «ارتقای روحیه و افزایش نشاط» در این بازی‌ها از دیگر نکات مورد اشاره مدیر مجتمع خراسان بود. وی همچنین در سخنان خود بر اهمیت برگزاری برنامه‌های فرهنگی و ورزشی مشابه این مسابقات، به‌ویژه در روزهایی که جامعه شرایط خاصی را سپری می‌کنند، برای حفظ هم‌دلی مردم با یکدیگر و یادآوری مراقبت از مهربانی لازم دانست. 

«مصطفی نصرتی» رییس اداره رفاه ستاد مرکزی شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران دیگر سخنران این مراسم بود و ضمن عرض خسته نباشید به شرکت‌کنندگان، از مدیران ارشد شرکت برای فراهم آوردن شرایط برگزاری این مسابقات و از زحمات تمامی دست‌اندرکاران از جمله مدیریت و کارکنان مجتمع خراسان، کمیته داوران استان خراسان، مدیریت مجموعه ورزشی کارگران و مجری توانمند شرکت، آقای احمد گلشاهی که همه ساله این مراسم را قوی‌تر و باشکوه‌تر از قبل اجرا می‌کنند، تشکر و قدردانی کرد. 

در بخش پایانی نیز مراسم اهدای مدال به اعضای تیم‌های اول تا سوم این مسابقات و همچنین اهدای کاپ قهرمانی به سرپرست این تیم‌ها برگزار شد و این آیین با عکس یادگاری تمامی حاضران در سالن و مسئولان و مدیران شرکت‌کننده در مراسم به پایان رسید.

گفتنی است، فیلم خلاصه مسابقات و مصاحبه با سرپرستان تیم‌های حاضر در مسابقات که به‌وسیله روابط عمومی مجتمع خراسان تهیه شده بود نیز در ادامه این مراسم در سالن پخش شد. همچنین در این مراسم، مسابقه مفرحی با حضور حضار در سالن برگزار و جوایزی به نفرات برگزیده اهدا شد.

نتایج مسابقات رده‌بندی و فینال به شرح ذیل می‌باشد:

ستاد مرکزی 0  ............................................................ شعبه ارومیه 1

گل زنان: میثم صیافی

......................................................................................................................................

شرکت تهران 0  ...................................................... شرکت غرب 0 

در ضربات پنالتی شرکت تهران 3 ...................... شرکت غرب 2

 

    
    
    
    
    
    
    
  


 

صعود تیم‌های «غرب» و «تهران» به فینال مسابقات قهرمانی فوتسال شرکت انبار های عمومی و خدمات گمرکی ایران

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت سهامی انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران به نقل از روابط عمومی مجتمع خراسان، در بازی نخست مرحله نیمه‌نهایی مسابقات قهرمانی فوتسال ویژه کارکان شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران و شرکت‌ها و شعب تابعه، تیم‌های غرب و ارومیه به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی در نهایت با نتیجه مساوی یک بر یک در وقت قانونی به پایان رسید و در ضربات پنالتی تیم غرب با نتیجه 3 بر یک به پیروزی رسید و فینالیست شد. 

در دیگر بازی این دور، تیم‌های تهران و ستاد مرکزی به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی نیز در پایان وقت قانونی برنده‌ای نداشت و با نتیجه صفر بر صفر به پایان رسید؛ تا ضربات پنالتی دیگر فینالیست این بازی‌ها را مشخص کند. در نهایت تیم تهران موفق به شکست اداره مرکزی با نتیجه 5 بر 4 شد. 

با این نتایج، تیم‌های شرکت تهران و غرب به فینال مسابقات راه یافتند و تیم‌های ستاد مرکزی و ارومیه برگزار کننده دیدار رده‌بندی خواهند بود. لازم به ذکر است دیدارهای فینال و رده بندی در روز دوشنبه 12/6/97 برگزار خواهند شد. 

نکته قابل توجه این دوره از مسابقات حذف تیم‌های اول تا سوم دوره قبل، در مرحله مقدماتی بازی‌ها بود که این موضوع نشان‌دهنده سطح بالای مسابقات سال 97 می‌باشد. 

خلاصه نتایج مسابقات دور نیمه نهایی به شرح ذیل می‌باشد:

شرکت غرب 3 ............................................................ شعبه ارومیه 1

گلزنان: ابوذر عبدالملکی (3 گل) .......................... فردین توسلی

..................................................................................................................................................................................

شرکت تهران 5  ......................................................ستاد مرکزی 4 

...................................................................................................................................................................................

 

 

تیم‌های صعود کننده به مرحله نیمه‌نهایی مسابقات قهرمانی فوتسال شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران مشخص شدند

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت سهامی انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران به نقل از روابط عمومی مجتمع خراسان، در روز آخر مرحله مقدماتی مسابقات قهرمانی فوتسال شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران، در ابتدا تیم‌های مجتمع خراسان و ستاد مرکزی به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه 3 بر یک به سود ستاد مرکزی پایان یافت. همچنین در دیگر دیدار این گروه تیم سهلان موفق به پیروزی 2 بر یک برابر حریف خود ارومیه شد، اما به دلیل تفاضل گل از صعود به دور بعد بازی‌ها باز ماند. در این گروه تیم‌های 6 امتیازی ارومیه و ستاد مرکزی، به ترتیب به عنوان تیم‌های اول و دوم به دور بعد راه یافتند. 

در گروه «ب» نیز مصاف دو تیم غرب و بازرگان با نتیجه یک بر صفر به سود غرب با تک گل ابوذر عبدالمکی خاتمه یافت و در بازی دیگر این گروه تیم شرکت تهران موفق به کسب پیروزی و حذف رقیب همشهری خود فرودگاه امام خمینی(ره) شد. با این نتایج و در این گروه، تیم تهران با 7 امتیاز و غرب با 5  امتیاز به دور بعد صعود کردند. 

گفتنی است؛ در این روز و مصادف با 10 شهریور و  اول سپتامبر، به مناسبت «روز جهانی داور» در مراسمی با حضور سرپرستان و بازیکنان تیم‌ها، از داوران حاضر در مسابقات، با اهدای شاخه گل قدردانی شد و از این زحمتکشان عرصه ورزش تجلیل به عمل آمد. 

خلاصه نتایج مسابقات و جدول رده‌بندی تیم‌ها در پایان این دوره به شرح ذیل می‌باشد:

مجتمع خراسان 1 ............................................................ ستاد مرکزی  3

گلزنان: سجاد خواجه ....................... محسن روسی زاده- مجید یدالهی- حامد خراسانی

............................................................................................................

سهلان 2 ................................................................................ ارومیه 1 

گلزنان: هادی لطیفی (2 گل).........................................................اصغر نوری

.......................................................................................................................

شرکت غرب 1 ..................................................................... بازرگان 0

گلزنان: ابوذر عبدالملکی

........................................................................................................................

شرکت تهران 1............................................... فرودگاه امام خمینی(ره) 0

گلزنان: مهدی ولی زاده

 

جدول رده بندی گروه «الف» در پایان مرحله مقدماتی

ردیف

نام تیم

گل زده

گل خورده

تفاضل

امتیاز

1

ارومیه

10

7

3+

6

2

ستاد مرکزی

10

7

3+

6

3

سهلان

5

5

0

6

4

خراسان

3

9

6-

0

 

جدول رده بندی گروه «ب» در پایان مرحله مقدماتی

ردیف

نام تیم

گل زده

گل خورده

تفاضل

امتیاز

1

شرکت تهران

3

1

2+

7

2

شرکت غرب

5

4

1+

5

3

شرکت فرودگاه امام خمینی (ره)

4

5

1-

2

4

بازرگان

1

3

2-

1

 

  

 

 

برگزاری دور دوم مرحله مقدماتی مسابقات قهرمانی فوتسال ویژه کارکنان شرکت انبار های عمومی و خدمات گمرکی ایران با حضور «حسن کامرانی‌فر» داور جام‌جهانی 2018 روسیه به عنوان تماشاگر ویژه

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت سهامی انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران به نقل از روابط عمومی مجتمع خراسان، در بازی نخست دور دوم این مسابقات که در سالن شهید برونسی مجموعه ورزشی کارگران مشهد پیگیری می‌شود، تیم‌های مجتمع خراسان و شرکت سهلان از گروه «الف» به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی در نهایت با نتیجه 2 بر یک به سود شرکت سهلان به پایان رسید. 

در ادامه بازی‌های این گروه نیز تیم‌های ستاد مرکزی و شعبه ارومیه در یک دیدار نزدیک و پایاپای به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با گل ثانیه‌های پایانی ارومیه به سود این تیم به پایان رسید. لازم به ذکر است؛ یکی از زیباترین گل‌های این بازی‌ها تاکنون، در این دیدار و توسط «مجید یدالهی» بازیکن تیم ستاد مرکزی به ثمر رسید. 

در گروه «ب» نیز مصاف دو تیم تهرانی شرکت غرب و فرودگاه امام خمینی(ره) با تساوی 3 بر 3 برنده ای نداشت. در بازی آخر این روز نیز تیم شرکت تهران با گل ثانیه پایانی خود موفق به شکست تیم بازرگان شد. 

اتفاق ویژه این روز، حضور «حسن کامرانی‌فر» کمک داور خراسانی درجه یک فیفا که سابقه دو دوره قضاوت در جام جهانی و دیدار رده‌بندی جام‌جهانی 2018 روسیه را در کارنامه خود دارد به عنوان تماشگر این مسابقات بود و در پایان نیز تمامی اعضای حاضر در مسابقات عکسی به یادگار با وی که افتخار جامعه داوری کشور به‌شمار می‌رود، گرفتند. 


خلاصه نتایج مسابقات دور دوم به شرح ذیل می‌باشد:

مجتمع خراسان 1 ........................................ شرکت سهلان 2

گلزنان: ابوالقاسم جمال‌زاده ..... هادی لطیفی- میر باقر ساجدی

.............................................................................................................

شعبه ارومیه 5 .............................................. ستاد مرکزی4

گلزنان: شاهین علیزاده(3گل)- علی ورمرزیار-اصغر نوری............... مجید یدالهی( 2گل) – علی احمدی- محسن روسی‌زاده

............................................................................................................

شرکت تهران فرودگاه امام خمینی (ره) 3 .................... شرکت غرب 3

گلزنان: حسین احمدزاده (3گل) ................................ حمید نجات بخش-دانیال رزاقیان (2 گل)

.............................................................................................................

شرکت تهران 1.................... شرکت بازرگان0

گلزنان: محمد سخراوی ..............  

 

برگزاری مراسم افتتاحیه و دور اول مسابقات فوتسال قهرمانی شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت سهامی انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران به نقل از روابط عمومی مجتمع خراسان، آیین افتتاحیه ششمین دوره مسابقات کشوری قهرمانی فوتسال ویژه کارکنان شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران و شرکت‌ها و شعب تابعه با قرائت کلام‌الله مجید و سرود ملی جمهوری اسلامی ایران و سپس اجرای صلوات خاصه امام‌رضا(ع) آغاز شد و «مجید انصاری» مدیر مجتمع خراسان ضمن خوش‌آمدگویی و تبریک اعیاد غدیر خم و قربان به تمامی همکاران و اعضای تیم‌های حاضر در مسابقات، گفت: امیدوارم این سفر ورزشی و زیارتی به مشهد مقدس به خوشی و سلامتی سپری شود و پس از پایان مسابقات، تمامی کارکنان سلامت و با نشاط بیشتر به نزد خانواده خود بازگردند و باعث بهره‌وری بیشتر برای مجموعه شرکت انبارهای عمومی  و خدمات گمرکی ایران شوند.

«مصطفی نصرتی» رییس واحد رفاه ستاد مرکزی شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران نیز در ادامه ضمن تأکید بر انجام رقابت سالم در کنار رفاقت و رعایت قوانین مسابقات با حفظ ایمنی لازم، خواستار بهره‌مندی همکارن از این فرصت ایجاد شده در جوار بارگاه ملکوتی آقا امام رضا(ع) به‌منظور خودسازی و بازسازی روحیه ایشان شد.

گفتنی است، در بازی افتتاحیه این مسابقات تیم‌های مجتمع خراسان به عنوان میزبان بازی‌ها و شعبه ارومیه دیدار کردند که این بازی با نتیجه 4 بر یک به سود ارومیه پایان یافت. 

خلاصه نتایج مسابقات دور اول به شرح ذیل می‌باشد:

مجتمع خراسان 1 .............. شعبه ارومیه 4

گلزنان: مصطفی چناری........... اصغر نوری (4 گل)

.............................................................................................................

شرکت سهلان 1.................... ستاد مرکزی3

گلزنان: هادی لطیفی............... سیدمحمدرضا میردامادی، حامد خراسانی (2 گل)

............................................................................................................

شرکت تهران 1.................... شرکت غرب 1

گلزنان: باقر شاهنامه‌خوان............. ابوذر عبدالملکی

............................................................................................................

شرکت بازرگان 1.................... فرودگاه امام خمینی (ره) 1

گلزنان: حسین صادقی .............. سید مهدی طباطبایی

   

 

 

قرعه‌کشی مسابقات کشوری فوتسال ویژه کارکنان شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت سهامی انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران به نقل از روابط عمومی مجتمع خراسان، آیین قرعه‌کشی و گروه بندی تیم‌های شرکت کننده در ششمین دوره مسابقات کشوری فوتسال قهرمانی ویژه کارکنان شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران در سطح شرکت‌ها و شعب تابعه برگزار شد. 

این آیین با حضور سرپرست هشت تیم از ستاد مرکزی، شرکت‌های بازرگان (قهرمان دوره قبل)، غرب، تهران، سهلان، فرودگاه امام خمینی(ره)، شعبه ارمیه و مجتمع خراسان (میزبان و نایب قهرمان دوره قبل) و آقایان «نصرتی» رییس واحد رفاه ستاد مرکزی، «جمال‌زاده» رییس واحد اداری و مالی مجتمع خراسان و «جمشید لامی» رییس کمیته داوران مسابقات برگزار شد.

مصطفی نصرتی در این مراسم که در شب عید سعید غدیر خم در محل زائرسرای شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران در مشهد مقدس  برگزار گردید ضمن تبریک اعیاد دهه ولایت و امامت، از جناب آقای «جمشیدی» مدیرعامل و نایب رییس محترم هیئت‌مدیره و آقای «نائینی» معاون محترم توسعه مدیریت و سرمایه‌های انسانی شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران به سبب حمایت و برگزاری این مسابقات و همچنین از مدیران‌عامل شرکت‌ها و شعب تابعه که با  اعزام تیم‌های منتخب به این مسابقات، باعث رونق و بالا رفتن سطح مسابقات شده‌اند، تشکر و قدردانی کرد و هدف از برگزاری این مسابقات را ایجاد و ارتقای روحیه نشاط، هم‌دلی و هم‌بستگی در بین کارکنان شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران دانست. 

وی در بخش دیگری از سخنان خود از تلاش‌های «مجید انصاری» مدیر مجتمع خراسان و همکاران ایشان که با وجود حجم کاری زیاد و کمبود نیرو، همه ساله این مسابقات را با کیفیت بهتر از قبل، میزبانی می‌کنند تشکر و قدردانی کرد. 

پس از آن، مراسم قرعه‌کشی و گروه‌بندی تیم‌ها از سوی آقای «لامی» از پیشکسوتان داوری استان خراسان و رییس کمیته داوران مسابقات برگزار شد که نتیجه قرعه کشی و نحوه گروه‌بندی و برنامه برگزاری مسابقات تیم‌ها به شرح جدول ذیل می‌باشد.  

 

جدول ششمین دوره مسابقات فوتسال کشوری کارکنان شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران

مراحل مسابقات

شرح

نام تیم

نام تیم

مقدماتی

دور اول 8/6/97

بازی اول ساعت 10

ارومیه

خراسان

بازی دوم ساعت11

سهلان

ستاد مرکزی

بازی اول ساعت 12

تهران

غرب

بازی دوم ساعت13

بازرگان

فرودگاه امام

روزدوم9/6/97

بازی اول ساعت.10

سهلان

خراسان

بازی دوم ساعت11

ارومیه

ستاد مرکزی

بازی اول ساعت 12

فرودگاه امام

غرب

بازی دوم ساعت13

بازرگان

تهران

روز سوم10/6/97

بازی اول ساعت. 8:30

ستاد مرکزی

خراسان

بازی دوم ساعت9:30

ارومیه

سهلان

بازی اول ساعت 10:30

بازرگان

غرب

بازی دوم ساعت 11:30

فرودگاه امام

تهران

نیمه نهایی

روزچهارم11/6/97

بازی اول ساعت. 10

 

 

بازی دوم ساعت11

 

 

نهایی

روزپنجم12/6/97

بازی ردهبندی ساعت 10

 

 

بازی فینال  ساعت 11