English
 
به انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار مسابقات فوتسال - تابستان 1398

فوتسال تابستان 98 - اندازه 

برگزاری آیین اختتامیه هفتمین دوره مسابقات قهرمانی فوتسال کشور شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران 

آیین اختتامیه هفتمین دوره مسابقات قهرمانی فوتسال کشور شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران با حضور مدیران ارشد شرکت و اهدای مدال‌ها و توزیع جوایز تیم‌های برتر این دوره از مسابقات برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت سهامی انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران، آیین اختتامیه هفتمین دوره مسابقات قهرمانی فوتسال کشور شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران امروز (دوشنبه، 4 شهریور ماه 1398) با حضور «حمیدرضا کیا منفرد» نایب رییس هیئت‌مدیره و سرپرست معاونت عملیات و امور گمرکی، دکتر «سیامک حسنی» سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و اقتصادی، «مجید عباسی» مشاور مدیرعامل و مدیر حراست، «نادر فولادی» مدیرعامل شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی امام‌خمینی(ره)، «مهدی حکاری» سرپرست شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب، برخی از مدیران و کارکنان ستاد مرکزی و شرکت‌های تابعه غرب، تهران و امام‌خمینی(ره) و همچنین سرپرستان و اعضای تیم‌های حاضر در مسابقات در سالن همایش‌های گمرک ج.ا.ا. واقع در فرودگاه مهرآباد تهران برگزار شد.

«حمیدرضا کیا منفرد» نایب رییس هیئت‌مدیره و سرپرست معاونت عملیات و امور گمرکی در این آیین با بیان این‌که همگان و به‌ویژه ورزشکاران باید به امیرالمومنین، حضرت علی(ع)، تأسی کنند، گفت: ورزش سه بعد یک انسان را تقویت می‌کند. نخست، بعد جسم و افزایش سلامتی است و سپس موجب تقویت روحیه و روان می‌شود. در این حوزه، باعث افزایش مروت، جوان‌مردی، اخلاق و گسترش فرهنگ پهلوانی می‌شود که امروزه، همه ما نیازمند آن هستیم و باید اخلاقیات را در تمامی امور خود افزایش دهیم و روحیه همکاری را با حفظ اخلاق در جریان کار شرکت ارتقا دهیم و به یک‌دیگر کمک کنیم که این فرهنگ را پاس بداریم.

وی با بیان این‌که دنیای امروز، بعد سوم تاثیر ورزش بر روان را تشخیص داده است که همانا «فرهنگ سازمانی» است، افزود: امیدوارم برگزاری این مسابقات موجبات ارتقای فرهنگ سازمانی را فراهم کرده باشد که امروز بسیار مهم است و باید تلاش کنیم روحیه پهلوانی را تبدیل به فرهنگ سازمانی خود کنیم.

«مهدی حکاری» سرپرست شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب دیگر سخنران این مراسم بود و ضمن عرض خسته نباشید به شرکت‌کنندگان، از مدیران ارشد شرکت برای فراهم آوردن شرایط برگزاری این مسابقات و از زحمات تمامی دست‌اندرکاران از جمله کمیته برگزاری مسابقات و کارکنان شرکت غرب تشکر و قدردانی کرد و گفت: از این‌که به بهانه این مسابقات، کارکنان شرکت از اقصی نقاط کشور در شرکت غرب جمع شده‌اند بسیار خوشحال هستم و امیدوارم این مسابقات ضمن افزایش روحیه و نشاط، موجبات طراوت و شادی را میان همکاران فراهم آورده باشد و امیدوارم این‌گونه مسابقات ورزشی در ایام مختلف سال برگزار شود و آرزو دارم که میزبان خوبی برای همه همکاران خود بوده باشیم.

در بخش پایانی نیز مراسم اهدای مدال به اعضای تیم‌های غرب، امام‌خمینی(ره) و بازرگان که توانستند عناوین اول تا سوم این مسابقات را کسب کنند و همچنین اهدای کاپ قهرمانی به سرپرست این تیم‌ها و اهدای جایزه ویژه به آقای گل این دوره از مسابقات به شاهین علیزاده از تیم بازرگان با تعداد 9 گل زده، برگزار شد. این آیین با عکس یادگاری تمامی حاضران در سالن و مسئولان و مدیران شرکت‌کننده در مراسم به پایان رسید.


 

پایان هفتمین دوره مسابقات قهرمانی فوتسال کشور شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران با قهرمانی تیم «غرب»

بازی‌های رده‌بندی و فینال هفتمین دوره مسابقات قهرمانی فوتسال کشور شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران برگزار شد و تیم شرکت انبارهای عمومی غرب توانست به قهرمانی این مسابقات دست یابد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت سهامی انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران به نقل از روابط عمومی شرکت غرب، در دیدار پایانی این بازی‌ها تیم‌های شرکت‌های غرب و امام‌خمینی(ره) در یک دیدار پایاپای به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان وقت قانونی با نتیجه یک بر صفر به سود تیم غرب به پایان رسید تا بدین ترتیب تیم غرب به عنوان قهرمانی هفتمین دوره مسابقات قهرمانی فوتسال شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران که میزبان آن نیز بود، دست‌یافت.

در بازی رده‌بندی نیز تیم‌های بازرگان و تهران صبح امروز به دیدار هم رفتند که در پایان این بازی، تیم بازرگان با نتیجه 3 بر صفر موفق به شکست تیم ستاد مرکزی با هت‌تریک شاهین علیزاده شد و به کسب مقام سوم این بازی‌ها نایل شد.

نتایج مسابقات رده‌بندی و فینال به شرح ذیل می‌باشد:

دیدار رده‌بندی:

شرکت بازرگان 3 ............................................................ شرکت تهران 0

گل‌زنان: شاهین علیزاده (3 گل)

......................................................................................................................................

شرکت غرب 1 ...................................................... شرکت امام‌خمینی(ره) 0 

گل‌زنان: ابوذر عبدالملکی
 

صعود تیم‌های «غرب» و «امام‌خمینی(ره)» به فینال مسابقات قهرمانی فوتسال شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت سهامی انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران به نقل از روابط عمومی شرکت غرب، در بازی نخست مرحله نیمه‌نهایی مسابقات قهرمانی فوتسال ویژه کارکان شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران و شرکت‌ها و شعب تابعه، تیم‌های غرب و تهران به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان تیم شرکت انبارهای عمومی غرب با نتیجه 3 بر صفر تیم شرکت انبارهای عمومی تهران را شکست داد و فینالیست شد. 

در دیگر بازی این دور، تیم‌های بازرگان و امام‌خمینی(ره) به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی نیز در پایان وقت قانونی برنده‌ای نداشت و با نتیجه 2 بر 2 به پایان رسید تا ضربات پنالتی دیگر فینالیست این بازی‌ها را مشخص کند. در نهایت تیم امام(ره) موفق به شکست تیم بازرگان با نتیجه 5 بر 4 شد. 

با این نتایج، تیم‌های امام‌خمینی(ره) و غرب به فینال مسابقات راه یافتند و تیم‌های بازرگان و تهران برگزار کننده دیدار رده‌بندی خواهند بود. لازم به ذکر است دیدارهای فینال و رده بندی در روز دوشنبه 4/6/98 برگزار خواهند شد.

 

خلاصه نتایج مسابقات دور نیمه نهایی به شرح ذیل می‌باشد:

شرکت غرب 3 ............................................................ شرکت تهران 0

گلزنان: حمید نجات‌بخش، دانیال رزاقیان و مجید منیری

.......................................................................................

شرکت بازرگان 4  ...................................................... شرکت امام‌خمینی(ره) 5

علی علیزاده (2 گل) و شاهین علیزاده (2 گل) ....................... حسین احمدزاده(3 گل)، ناصر یزدانی و علی‌رضا شاهوردیان

 

پایان مرحله مقدماتی مسابقات فوتسال شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران

با پایان مرحله مقدماتی مسابقات فوتسال قهرمانی کشور ویژه کارکنان شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران، تیم‌های صعود کننده به مرحله نیمه‌نهایی مشخص شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت سهامی انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران به نقل از روابط عمومی شرکت غرب، در روز آخر مرحله مقدماتی مسابقات قهرمانی فوتسال شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران، در ابتدا تیم‌های شرکت انبارهای عمومی غرب و ستاد مرکزی به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه چهار بر یک به سود شرکت غرب پایان یافت. همچنین در دیگر دیدار این گروه تیم شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی امام‌خمینی(ره) موفق به پیروزی 2 بر یک برابر حریف خود، مجتمع خراسان شد. در این گروه تیم 9 امتیازی شرکت غرب و 4 امتیازی شرکت انبارهای عمومی امام‌خمینی(ره)، به ترتیب به عنوان تیم‌های اول و دوم به دور بعد راه یافتند.

در گروه «ب» نیز مصاف دو تیم شرکت انبارهای عمومی تهران و بازرگان با نتیجه 4 بر 2 به سود تیم شرکت انبارهای عمومی بازرگان خاتمه یافت و در بازی دیگر این گروه تیم شرکت انبارهای عمومی سهلان موفق به کسب پیروزی 3 بر 2 مقابل تیم آتیه‌قشم شد که هردو تیم از راهیابی به مرحله بعدی مسابقات باز ماندند. با این نتایج و در این گروه، تیم شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی بازرگان با 9 امتیاز و تیم شرکت انبارهای عمومی تهران با 6 امتیاز به دور بعد صعود کردند. 

بدین ترتیب، تیمهای شرکت غرب با شرکت تهران و همچنین بازرگان با امامخمینی(ره) دیدارهای نیمه نهایی این دوره از مسابقات را در روز یکشنبه، سوم شهریورماه برگزار خواهند کرد.

گفتنی است؛ در جریان برگزاری مرحله مقدماتی این مسابقات، برخی از مدیران ارشد شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران و شرکتهای تابعه از جمله دکتر «سیامک حسنی» سرپرست معاونت برنامهریزی و اقتصادی شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران، «نادر فولادی» مدیرعامل شرکت انبارهای عمومی امامخمینی(ره)، «مهدی حکاری» سرپرست شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب، «مصطفی نصرتی» مدیر منابع انسانی شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران، «محمد بدری» مدیر شعبه سلفچگان و «ابوذر باقری» مدیر منابع انسانی شرکت غرب و رییس کمیته برگزاری مسابقات در محل برگزاری مسابقات حضور یافته و از نزدیک از برخی از مسابقات دیدن کردند.

خلاصه نتایج مسابقات و جدول رده‌بندی تیم‌ها در پایان این دوره به شرح ذیل می‌باشد:

شرکت غرب 4 ............................................................ ستاد مرکزی 1

گلزنان: دانیال رزاقیان (2 گل)، حمید نجات‌بخش و مجتبی یعقوبی .............. اسماعیل صفری

............................................................................................................

شرکت امام‌خمینی(ره) 2 ..................................................................... مجتمع خراسان 1

گلزنان: حسین احمدزاده (2گل) ............................................................ سجاد خواجه

...........................................................................................................

بازرگان 4 ................................................................................ تهران 2

گلزنان: حسین صادقی (2 گل) و شاهین علیزاده (2 گل) ................................................... مهدی ولی‌زاده و محمد سخراوی

.......................................................................................................................

سهلان 3 ............................................... آتیه‌قشم 2

گلزنان: صیاد محمدیان (2 گل) و هادی لطیفی ........................... ابوالفضل خشی‌زد و شهاب رحیمی

 

جدول ردهبندی گروه «الف» در پایان مرحله مقدماتی

ردیف

نام تیم

گل زده

گل خورده

تفاضل

امتیاز

1

شرکت غرب

9

2

7+

9

2

شرکت امام خمینی(ره)

5

4

1+

4

3

مجتمع خراسان

3

6

3-

3

4

ستادمرکزی

2

7

5-

1

 

جدول ردهبندی گروه «ب» در پایان مرحله مقدماتی

ردیف

نام تیم

گل زده

گل خورده

تفاضل

امتیاز

1

شرکت بازرگان

14

4

10+

9

2

شرکت تهران

6

4

2+

6

3

شرکت سهلان

3

8

5-

3

4

شرکت آتیه قشم

4

11

7-

0

 
 

پایان دور دوم مرحله مقدماتی مسابقات قهرمانی فوتسال ویژه کارکنان شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران

خلاصه نتایج مسابقات دور دوم به شرح ذیل می‌باشد: 

شرکت تهران 1 ............ شرکت آتیه قشم 0

گلزنان: مهدی ولی‌زاده

..........................................................

شرکت بازرگان 3 ............ شرکت سهلان 0

گلزنان: حسین صادقی (2 گل) و علی ابراهیم‌نژاد

.........................................................

شرکت غرب 3 ............ مجتمع خراسان 0

گلزنان: مجتبی یعقوبی، مجید منیری و حمید نجات‌بخش

.......................................................

ستاد مرکزی 1 ............ شرکت امام‌خمینی(ره) 1 

گلزنان: یوسف عباسی .............. حسین احمدزاده

 

برگزاری دور اول مسابقات فوتسال قهرمانی شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران

آیین افتتاحیه هفتمین دوره مسابقات کشوری قهرمانی فوتسال ویژه کارکنان شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران و شرکت‌ها و شعب تابعه با قرائت کلام‌الله مجید و سرود ملی جمهوری اسلامی ایران آغاز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت سهامی انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران به نقل از روابط عمومی شرکت غرب، «مهدی حکاری» سرپرست شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب در آیین افتتاحیه هفتمین دوره مسابقات کشوری قهرمانی فوتسال ویژه کارکنان شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران و شرکت‌ها و شعب تابعه ضمن خوش‌آمدگویی و تبریک اعیاد غدیر خم و قربان به تمامی همکاران و اعضای تیم‌های حاضر در مسابقات، گفت: امیدوارم میزبان خوبی برای تمامی شما عزیزان باشیم و برای تمامی شرکت‌کنندگان در این دوره از مسابقات آرزوی سلامتی دارم. 

گفتنی است، در بازی افتتاحیه این مسابقات تیم‌های شرکت غرب به عنوان میزبان بازی‌ها و شرکت امام‌خمینی(ره) دیدار کردند که این بازی با نتیجه2 بر یک به سود شرکت غرب پایان یافت. 

خلاصه نتایج مسابقات دور اول به شرح ذیل می‌باشد:

مجتمع خراسان 2 .............. ستاد مرکزی 0

گلزنان: حسن فرزانه و ابوالقاسم جمال‌زاده 

.............................................................................................................

شرکت تهران 3 .................... سهلان 0

گلزنان: ولی‌زاده و فریبرز زمانی (2گل)

............................................................................................................

آتیه قشم 2 .................... بازرگان 7

گلزنان: ابوالفضل خشت‌زر و محسن روسی‌زاده ............. شاهین علیزاده، علی ورمرزیار، علی ابراهیم‌نژاد (3 گل) و حسین صادقی (2 گل)

............................................................................................................

شرکت غرب 2 ................ امام‌خمینی(ره) 1

گلزنان: حمید نجات‌بخش و مجید منیری............... ناصر یزدانی

 

 

برگزاری قرعه‌کشی مسابقات فوتسال ویژه کارکنان شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران

آیین قرعه‌کشی مسابقات کشوری فوتسال ویژه کارکنان شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران به نقل از روابط عمومی شرکت غرب، آیین قرعه‌کشی و گروه‌بندی تیم‌های شرکت کننده در هفتمین دوره مسابقات فوتسال قهرمانی کشور ویژه کارکنان شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران در سطح شرکت‌ها و شعب تابعه برگزار شد.

این آیین با حضور سرپرست هشت تیم از ستاد مرکزی، بازرگان، تهران، سهلان، امام‌خمینی(ره)، آتیه قشم،  مجتمع خراسان و غرب و آقایان «نصرتی» مدیر منابع انسانی ستاد مرکزی، «سیفان» رییس واحد رفاه ستاد مرکزی، «باقری» مدیر منابع انسانی شرکت غرب و «حسین یدی» رییس کمیته داوران و دیگر اعضای کمیته برگزاری مسابقات برگزار شد.

مصطفی نصرتی در این مراسم که در محل شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب برگزار شد، ضمن تبریک اعیاد قربان تا غدیر، از سرپرست محترم شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران و «مهدی بلوطی» سرپرست معاونت توسعه مدیریت و سرمایه‌های انسانی ستاد مرکزی به سبب حمایت و برگزاری این مسابقات و همچنین مدیران‌عامل شرکت‌ها و شعب تابعه که با اعزام تیم‌های منتخب به این مسابقات، باعث رونق و بالا رفتن سطح مسابقات شده‌اند، تشکر و قدردانی کرد و هدف از برگزاری این مسابقات را ایجاد و ارتقای روحیه نشاط، هم‌دلی و هم‌بستگی در بین کارکنان شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران دانست.

وی همچنین از تلاش‌های «مهدی حکاری» سرپرست شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب و اعضای کمیته برگزاری مسابقات و دیگر همکاران این شرکت که مسابقات را میزبانی می‌کنند، تشکر و قدردانی کرد.

گفتنی است؛ مراسم قرعه‌کشی و گروه‌بندی تیم‌ها از سوی «یدی» رییس کمیته داوران مسابقات برگزار شد که نتیجه قرعه‌کشی و نحوه گروه‌بندی و برنامه‌ریزی مسابقات به شرح جدول ذیل می‌باشد:

جدول هفتمین دوره مسابقات کشوری فوتسال کارکنان شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران

گروه اول:

غرب، خراسان، ستاد مرکزی و حضرت امام‌خمینی(ره)

گروه دوم:

تهران، بازرگان، سهلان و آتیه‌قشم

مراحل مسابقات

شرح

نام تیم

نام تیم

مقدماتی

روز اول 98/05/31

بازی اول ساعت 9:30

غرب

فرودگاه امام(ره)

بازی دوم ساعت 10:30

ستاد مرکزی

خراسان

بازی اول ساعت 11:30

تهران

سهلان

بازی دوم ساعت 12:30

آتیه قشم

بازرگان

روزدوم 98/06/01

بازی اول ساعت 9:30

تهران

آتیه قشم

بازی دوم ساعت 10:30

بازرگان

سهلان

بازی اول ساعت 11:30

خراسان

غرب

بازی دوم ساعت 12:30

ستاد مرکزی

فرودگاه امام(ره)

روز سوم 98/06/02

بازی اول ساعت 9:30

ستاد مرکزی

غرب

بازی دوم ساعت 10:30

فرودگاه امام(ره)

خراسان

بازی اول ساعت 11:30

بازرگان

تهران

بازی دوم ساعت 12:30

سهلان

آتیه قشم

نیمه نهایی

روز چهارم 98/06/03

بازی اول ساعت 9:30

تیم اول گروه A- تیم دوم گروهB

بازی دوم ساعت 10:30

تیم دوم گروهA -تیم اول گروه B

نهایی

روز پنجم 98/06/04

بازی ردهبندی ساعت 9:30

بین بازنده ها

بازی فینال  ساعت 10:30

بین برنده ها

 

 

 

 

 آغاز مسابقات فوتسال ویژه کارکنان شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران

هفتمین دوره مسابقات فوتسال قهرمانی ویژه کارکنان شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران در سطح شرکت‌ها و شعب تابعه، امروز (چهارشنبه، 30 مرداد ماه 1398) آغاز می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت سهامی انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران، آیین قرعه‌کشی و گروه‌بندی تیم‌های شرکت‌کننده در هفتمین دوره مسابقات کشوری فوتسال قهرمانی ویژه کارکنان شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران در سطح شرکت‌ها و شعب تابعه، امروز (چهارشنبه، 30 مرداد ماه 1398) برگزار می‌شود. 

این آیین با حضور سرپرست هشت تیم از ستاد مرکزی، شرکت‌های تهران (قهرمان دوره قبل)، غرب (میزبان)، امام‌خمینی(ره)، سهلان، بازرگان، آتیه‌قشم و مجتمع خراسان و «مصطفی نصرتی» مدیر منابع انسانی ستاد مرکزی برگزار خواهد شد.

هفتمین دوره مسابقات کشوری فوتسال قهرمانی ویژه کارکنان شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران به مناسبت گرامی‌داشت اعیاد سعید قربان و غدیر و با هدف ایجاد و ارتقای روحیه نشاط، هم‌دلی و هم‌بستگی در بین کارکنان شرکت، از امروز در محل مجموعه ورزشی امام‌خمینی(ره) واقع در شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب آغاز شده و تا چهارم شهریور ماه با برگزاری بازی اختتامیه و شناسایی قهرمان دوره، ادامه خواهد داشت.