English
 
به انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

فرصت‌های سرمایه‌گذاری و جذب سرمایه در شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران

شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران (سهامی عام) پس از گذشت بیش از 54 سال از زمان تاسیس، موسسه‌ای بازرگانی و دارای ماهیت عام‌المنفعه (مشارکت در تامین حقوق بازنشستگان کشوری) با فعالیت اقتصادی در زمینه انبارداری، تخلیه، بارگیری، حفاظت و ایمنی کالا است. این شرکت هم‌اکنون توانسته با تاسیس شرکت‌های تابعه، احداث مجتمع‌های وسیع و تهیه انبارهای مختلف نگهداری کالا در سطح کشور، به ویژه در مبادی ورودی و خروجی اصلی کالا و همچنین به‌کارگیری نیروی انسانی مجرب و توان‌مند، تکریم ارباب‌رجوع و رعایت امانت‌داری، افتخار همکاری با صاحبان، واردکنندگان و صادرکنندگان محترم کالا را داشته باشد.


شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران از اردیبهشت ماه سال 1352 تاکنون نیز با تاسیس شعب گمرکی، به‌عنوان یکی از معدود شرکای کاری مورد اعتماد گمرکات کشور، خدمات خود را در چارچوب رویه‌های گمرکی و تجاری همچون واردات، صادرات، کابوتاژ، ترانزیت خارجی و داخلی و... ارایه می‌دهد که برآیند حاصل از کار این شرکت در عرصه داخلی تاکنون موجب جلب اعتماد، تحکیم و توسعه همکاری‌ها با متولیان گمرک و همچنین صاحبان کالاهای تولیدی، صادراتی و وارداتی شده است و بنا بر درخواست و نیاز گمرک ایران، ارایه خدمات به سایر گمرکات اجرایی کشور نیز از سوی این شرکت امکان‌پذیر خواهد بود.


همچنین این شرکت در برخی از شعب و شرکت‌های تابعه مانند غرب تهران، شهریار تهران، سهلان و یزد، تعدادی از انبارها را حسب نیاز و درخواست مشتریان به بخش غیرگمرکی اختصاص داده که با انعقاد قرارداد، انبار را به صورت اجاره در اختیار امانت‌داران قرار می‌دهد.


بنابراین شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران با داشتن پتانسیل‌های فراوان، در پروژه‌های متعددی که حاصل آن منجر به افزایش خدمت‌رسانی به صاحبان کالا و در نتیجه رونق اقتصادی ایران اسلامی می‌شود، آمادگی خود را جهت هرگونه همکاری در سرمایه‌گذارای‌های اقتصادی در قالب B.O.T. اعلام می‌کند.


مراحل پیش‌بینی شده برای همکاری با سرمایه‌گذاران محترم و همچنین برخی از فرصت‌های موجود در ادامه ذکر شده است.


شرح مراحل سرمایه‌گذاری در شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران 

احداث سردخانه در گمرک بازرگان

فرصت‌های سرمایه‌گذاری 1 1فرصت‌های سرمایه‌گذاری 1

 


احداث سردخانه در گمرک غرب استان تهران

فرصت‌های سرمایه‌گذاری 1 2فرصت‌های سرمایه‌گذاری  2

 

 ایجاد انبارهای مکانیزه غلات بندر امام خمینی(ره)


فرصت‌های سرمایه‌گذاری 1 3فرصت‌های سرمایه‌گذاری  3

 

احداث سردخانه در منطقه آزاد ارس واقع در شهر جلفا 

فرصت‌های سرمایه‌گذاری 1 4فرصت‌های سرمایه‌گذاری  4

 

 احداث سردخانه در منطقه ویژه اقتصادی سهلان واقع در 15 کیلومتری شهر تبریز

فرصت‌های سرمایه‌گذاری 1 5فرصت‌های سرمایه‌گذاری  5

 

احداث سردخانه در گمرک شهریار واقع در غرب استان تهران

فرصت‌های سرمایه‌گذاری 1 6فرصت‌های سرمایه‌گذاری 6