English
 
به انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

اطلاعیه فروش خودرو شرایطی، ویژه کارکنان شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران

اطلاعیه فروش خودرو شرایطی، ویژه کارکنان شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران

در راستای اجرای رهنمودهای مدیرعامل محترم شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران در خصوص افزایش تسهیلات رفاهی برای کارکنان شرکت، به آگاهی می‌رساند؛ توافق‌نامه‌ای برای فروش برخی از محصولات شرکت سایپا به صورت شرایطی و ویژه کارکنان این شرکت منعقد گردیده است. 

بنابراین لازم است، اسامی همکاران متقاضی تا پایان وقت اداری روز دوشنبه، مورخ 30/9/94 از طریق معاونت توسعه و سرمایه‌های انسانی (معاونت‌های اداری و مالی سابق) شرکت‌ها و شعب تابعه به معاونت توسعه مدیریت و سرمایه‌های انسانی دفتر مرکزی شرکت منعکس شود.

گفتنی است، خودروهای این طرح شامل سراتو (در رنگ‌های سفید، مشکی، قرمز و آبی لاجوردی)، پارس‌تندر (در رنگ‌های سفید، مشکی، نقره‌ای و نوک‌مدادی) وسایر خودروها (در تمامی رنگ‌بندی‌ها) می‌شود.

* علاوه بر خودروهای لیست پیوست، خودرو سراتو مدل 1600 با قیمت 756.500.000 ریال و با همان شرایط مدل 2000 (40 درصد پیش پرداخت و 60 درصد تسهیلات) موجود می‌باشد.

* زمان تحویل خودروها 45 روزه است و جریمه تاخیر در زمان تحویل با سود 30 درصد محاسبه می‌شود که می‌بایست در برگه درخواست خرید خودرو لحاظ گردد.

* در صورت پرداخت حداقل30 درصد از اقساط مربوطه، پس از مکاتبه و ارایه معرفی‌نامه از طریق شرکت، سند خودرو از رهن شرکت سایپا خارج می‌گردد.


 
۲۸ آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۵۴
تعداد کلیک: ۳,۸۷۷

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500