English
 
به انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

انتصاب سرپرست مدیریت بازرسی و حسابرسی داخلی شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران

انتصاب سرپرست مدیریت بازرسی و حسابرسی داخلی شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت سهامی انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران، آیین تکریم جناب آقای «رضا محمدی» و معارفه آقای «سید حسین حسینی»، مدیران سابق و جدید بازرسی و حسابرسی داخلی شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران با حضور آقایان «محمد جمشیدی» مدیرعامل و نایب رییس هیئت‌مدیره و «بهبود بهی‌زادی» قائم‌مقام مدیرعامل، امروز (سه شنبه، 11 اردیبهشت ماه 1397) برگزار شد.


«محمد جمشیدی» مدیرعامل و نایب رییس هیئت‌مدیره شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران، در این آیین ضمن قدردانی از زحمات آقای محمدی در مدت زمان تصدی مسئولیت مدیریت بازرسی و حسابرسی داخلی، طی حکمی آقای حسینی را به عنوان  سرپرست مدیریت بازرسی و حسابرسی داخلی این شرکت منصوب کرد.

بر اساس این حکم، سرپرست جدید مدیریت بازرسی و حسابرسی داخلی ماموریت یافته است تا با اتکا به اصول راهبردی و راهکارها و سیاست‌های تدوین شده در امور بازرسی و همچنین شناسایی محدودیت ها و فرصت ها، برنامه ریزی پیشگیرانه و کنترل های میدانی و بازخوانی عملکردها پس از اجرا را محور فعالیت خود قرار دهد.

گفتنی است، «رضا محمدی» مدیر سابق بازرسی و حسابرسی داخلی شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران نیز در این آیین ضمن عرض تبریک به آقای حسینی برای ایشان آرزوی موفقیت کرد.

 

 
 

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۱۵
تعداد کلیک: ۱,۰۶۱

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500