English
 
به انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

انتصاب سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و اقتصادی ستاد مرکزی شرکت انبارهای عمومی ایران

انتصاب سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و اقتصادی ستاد مرکزی شرکت انبارهای عمومی ایران
آیین معارفه دکتر «سیامک حسنی» سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و اقتصادی ستاد مرکزی با حضور سرپرست شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت سهامی انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران، آیین معارفه دکتر «سیامک حسنی» به عنوان سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و اقتصادی ستاد مرکزی با حضور دکتر «صادق کرمی» رییس هیئت‌مدیره و سرپرست شرکت، «حمیدرضا کیا منفرد» نایب رییس هیئت‌مدیره، مدیران، روسا و کارشناسان معاونت برنامه‌ریزی و اقتصادی برگزار شد.

دکتر کرمی، رییس هیئت‌مدیره شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران در این مراسم با بیان اینکه معاونت برنامه‌ریزی، قلب تپنده و مغز متفکر هر شرکتی به‌شمار می‌رود، افزود: من در معاونت برنامه‌ریزی با شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران آشنا شدم و خیلی علاقه‌مند بودم که در همین کسوت، به خدمت ادامه دهم؛ اما بنا بر نظر اعضای محترم هیئت‌مدیره، مسئولیت سرپرستی شرکت به من محول شده است. از دیگر سو، امور معاونت برنامه‌ریزی باید به سامان برسد و یک نفر به صورت تمام وقت در آن‌جا مشغول و متمرکز شود تا به اموری که مغفول مانده بپردازیم.

وی ادامه داد: سیاست اصلی مدیریتی فعلی شرکت، اقدام بر اساس خرد جمعی است و به همین دلیل بر اساس هم‌فکری صورت گرفته با اعضای هیئت‌مدیره شرکت، تصمیم گرفته شد که از جناب آقای «سیامک حسنی» به عنوان سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و اقتصادی بهره ببریم؛ چراکه ایشان ضمن دارا بودن تجربه کافی، اشراف کاملی بر مباحث مطروحه در شرکت، به‌ویژه در معاونت برنامه‌ریزی و اقتصادی دارند. البته به همین دلیل از ایشان توقع زیادی داریم تا بهتر و کارآمدتر از قبل، کار و امور را پیش ببرند.

سرپرست شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران با تاکید بر اینکه افرادی متخصص و کاربلد در معاونت برنامه‌ریزی و اقتصادی ستاد مرکزی شرکت مشغول به فعالیت هستند، تصریح کرد: از تمامی همکاران درخواست دارم تا به آقای حسنی کمک کنند تا پروژه‌های این معاونت مانند سیستم نرم‌افزای عملیات شرکت، مباحث اقتصادی و سرمایه‌گذاری، بازاریابی، مدیریت فرآیندها و همچنین بودجه و نظارت بر بودجه با جدیت بیشتری پیگیری شود تا همه آن‌ها به سرانجام مطلوب برسند.

دکتر کرمی در پایان ضمن آرزوی توفیق برای دکتر حسنی، گفت: امیدواریم ایشان در سمت و سنگر جدید نیز منشاء اثر و خدمت باشند، زیرا اثرگذاری و حرکت موثر، مهم‌تر از طول و مدت زمان خدمتی است.

بر اساس این گزارش، «حمیدرضا کیا منفرد» نایب رییس هیئت‌مدیره شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران نیز در سخنانی کوتاه ضمن تاکید بر مقوله برنامه‌ریزی به عنوان مغز متفکر سیستم و عامل دست‌یابی به اهداف، گفت: انگیزه در انجام شایسته امور بسیار مهم است و باید کار را بر مصلحت خودمان ارجح بدانیم تا بتوانیم به تعالی سازمانی برسیم.

همچنین، دکتر «سیامک حسنی» سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و اقتصادی ستاد مرکزی شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران در این مراسم ضمن قدردانی از حسن نظر هیئت‌مدیره محترم شرکت، گفت: در تمامی دوران فعالیت در شرکت‌های مختلف، دو مقوله «صداقت» و «پشتکار» به عنوان اصول اصلی کار برای من مهم بوده است و در ماموریتی که اعضای محترم هیئت‌مدیره به من سپرده‌اند نیز این امر صادق است و به تمامی همکاران اعلام می‌کنم که فضا برای طرح و عملیاتی کردن هر ایده و کار بدیعی به صورت کامل، باز و آماده است.

وی ادامه داد: در این راستا، برنامه‌ریزی جامعی در خصوص موضوع‌های مرتبط با ورود به حوزه‌های جدید کسب‌وکار، استقرار سیستم مدیریت فرآیندها، استقرار سیستم مدیریت کیفیت، بودجه‌ریزی نوین عملیاتی، یکپارچه کردن زیر سیستم‌های فن‌آوری اطلاعات (IT) و مباحث مرتبط با حوزه‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری صورت گرفته و در هفته‌های آینده به‌تدریج آن‌ها را شروع و عملیاتی خواهیم نمود.

گفتنی است؛ در حکم صادره شده از سوی دکتر کرمی، سرپرست شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران آمده است:

جناب آقای سیامک حسنی
سلام علیکم

نظر به مراتب تجربه، تعهد و تخصص جنابعالی در حوزه‌های مختلف اقتصادی و طرح و برنامه، به موجب این حکم شما را به عنوان «سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و اقتصادی» منصوب می‌نمایم.

انتظار می‌رود با سرلوحه قرار دادن اخلاق، معنویت، نگاه علمی و متکی بر روحیه خدمت‌گزاری و استفاده از تمامی ظرفیت‌ها در راستای سیاست‌ها و اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و صندوق بازنشستگی کشوری گام‌های موثری در ارتقا و توسعه زیرساخت‌های فن‌آوری اطلاعات، گسترش پژوهش و توسعه، ارزیابی طرح‌های اقتصادی و ورود به بازارهای جدید، تدوین و استقرار مدیریت فرآیندها و سیستم مدیریت کیفیت برداشته و با تعامل موثر و سازنده با مراکز و سازمان‌های ذی‌ربط زمینه رشد و شکوفایی شرکت را در راستای صیانت از حقوق بازنشستگان کشوری فراهم نمایید.


شایان ذکر است؛ دکتر «سیامک حسنی» پست‌هایی همچون کارشناس اقتصادی، مدیر اقتصادی و مناطق ویژه، مدیر اقتصادی و سرمایه‌گذاری، نماینده مدیریت‌عامل در سیستم‌های مدیریت کیفیت و نظام‌های تعالی سازمانی، دبیر انجمن صنفی انبارهای عمومی کشور، عضو هیئت‌مدیره شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی جلفا، عضو هیئت‌مدیره شرکت گسترش تجارت انبارهای عمومی آتیه‌قشم (بندر لنگه)، دبیر کمیته سرمایه‌گذاری انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران و عضو کمیته تخصصی ستاد لجستیک کشور را در شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران در کارنامه خود دارد.

دکتر حسنی همچنین در حدود 9 سال در شرکت‌های زیرمجموعه گروه خودروسازی سایپا، مسئولیت پست‌هایی همچون مدیر منابع انسانی، رییس اداره برنامه‌ریزی استراتژیک و مدیر طرح‌وبرنامه را بر عهده داشته است.

وی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی مهندسی صنایع، کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی و دانشجوی دکتری تخصصی علوم اقتصادی است.


۵ تیر ۱۳۹۸ ۱۹:۴۹
تعداد کلیک: ۹۱۱

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500