English
 
به انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران؛ بیش از نیم قرن خدمت‌گزاری صادقانه
 
«شرکت سهامی انبارهای عمومی ایران» در سال 1340 بر اساس «تصویب‌نامه قانونی تاسیس انبارهای عمومی» به منظور قبول امانت و نگهداری مواد اولیه، محصولات صنعتی و فلاحتی و کالاهای صاحبان صنایع و کشاورزان و بازرگانان با موافقت هیئت نظارت بر انبارهای عمومی و با رعایت مقررات قانون «تاسیس انبار عمومی» و آیین‌نامه‌های مربوطه، به صورت شرکت سهامی تاسیس و بر اساس مقررات ایران به ثبت رسیده است.


اما اکنون و پس از گذشت بیش از 54 سال از زمان تاسیس، شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران (سهامی عام)، موسسه‌ای بازرگانی و دارای ماهیت عام‌المنفعه (مشارکت در تامین حقوق بازنشستگان کشوری) با فعالیت اقتصادی در زمینه انبارداری، تخلیه، بارگیری، حفاظت و ایمنی کالا است. این شرکت هم‌اکنون توانسته با تاسیس شرکت‌های تابعه، احداث مجتمع‌های وسیع و تهیه انبارهای مختلف نگهداری کالا در سطح کشور، به ویژه در مبادی ورودی و خروجی اصلی کالا و همچنین به‌کارگیری نیروی انسانی مجرب و توانمند، تکریم ارباب‌رجوع و رعایت امانت‌داری، افتخار همکاری با صاحبان، واردکنندگان و صادرکنندگان محترم کالا را داشته باشد.


شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران از اردیبهشت ماه سال 1352 تاکنون نیز با تاسیس شعب گمرکی، به‌عنوان یکی از معدود شرکای کاری مورد اعتماد گمرکات کشور، خدمات خود را در چارچوب رویه‌های گمرکی و تجاری همچون واردات، صادرات، کابوتاژ، ترانزیت خارجی و داخلی و... ارایه می‌دهد. این شرکت به عنوان پیشگام در صنعت نوین انبارداری، در عرصه جهانی نیز اعتبار خاص خود را دارد و در سال 1351 با هدف تبادل اطلاعات، دانش و تجربه در کنار نمایندگان کشورهای استرالیا، بلژیک، فرانسه، یونان، ایتالیا، سوییس، ایالات متحده آمریکا و انگلستان، به عنوان عضو مؤسس فدراسیون بین‌المللی انجمن‌های انبارداری و لجستیک (IFWLA) به عضویت این ارگان بین‌المللی در آمد.


برآیند حاصل از کار این شرکت در عرصه داخلی تاکنون موجب جلب اعتماد، تحکیم و توسعه همکاری‌ها با متولیان گمرک و همچنین صاحبان کالاهای تولیدی، صادراتی و وارداتی شده است؛ به‌طوری‌که توسعه شرکت‌ها و شعب تابعه همواره روند رو به رشدی داشته و در حال حاضر شرکت با تأسیس 25 شرکت و شعبه در بزرگ‌ترین و اصلی‌ترین گمرکات زمینی، هوایی و دریایی کشور فعالیت مستمری دارد.


شرکت سهامی انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران با نازل‌ترین نرخ تعرفه و استفاده از مدرن‌ترین و مجهزترین انبارها، اماکن، تأسیسات، ماشین‌آلات و نیروی انسانی مجرب و کارآزموده، خدمات خود را در گمرکاتی نظیر غرب تهران، شهریار تهران، جنوب تهران، فرودگاه بین‌المللی امام خمینی(ره)، فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد، فرودگاه بین‌المللی شهید مدنی تبریز، بندر لنگه، سهلان تبریز، جلفا، نوردوز، بازرگان، ارومیه، سرو، آستارا، مشهد، سرخس، لطف‌آباد، اینچه‌برون، یزد، همدان، سمنان، شهرکرد، قزوین و اصفهان ارایه می‌کند که بنا بر درخواست و نیاز گمرک ایران، ارایه خدمات به سایر گمرکات اجرایی کشور نیز از سوی این شرکت امکان‌پذیر خواهد بود.


همچنین این شرکت در برخی از شعب و شرکت‌های تابعه مانند غرب تهران، شهریار تهران، سهلان و یزد، تعدادی از انبارها را حسب نیاز و درخواست مشتریان به بخش غیرگمرکی اختصاص داده که با انعقاد قرارداد، انبار را به صورت اجاره در اختیار امانت‌داران قرار می‌دهد.
کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران می‌باشد.