English
 
به انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

گروه حمل و نقل

گروه حمل و نقل ایران‌تیر 

 * گروه حمل و نقل

-شرکت ایران تیر و زنجیره طلایی سرعت

امروزه بخش‌های مختلف صنعت لجستیک به عنوان پشتیبان فعالیت¬های تجاری، خدماتی و تولیدی نقش حیاتی و اثرگذار در اقتصاد کشور ایفا می‌نماید و صنعت لجستیک به رکن مهم برنامه‌ریزی اقتصادی در دنیای شدید رقابتی روز تبدیل شده است. بنابراین با توجه به بیانات و تاکیدات مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) در راستای مدیریت جهادی و تحقق اقتصاد مقاومتی و نگاهی به چشم‌انداز اقتصادی ایران و سیاست‌های توسعه اقتصادی دولت محترم، شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران (سهامی عام) در مسیر ایفای تکالیف و وظایف خویش و در جهت عملی کردن نخستین استراتژی خود در سال 1395 مبنی بر «ورود به سایر فعالیت‎های حلقه‌های زنجیره خدمات لجستیک» و با هدف ارایه خدمات حمل‌ونقل بین‌المللی و داخلی در جهت توسعه سهم بازار لجستیکی و عرضه هرچه بهتر خدمات به مشتریان شرکت، با رویکردی مثبت و دوراندیشانه، اقدام به خریداری سهام مدیریتی شرکت حمل‌ونقل بین‌المللی «زنجیره طلایی سرعت» از آبان ماه سال 1395 کرده است.

در همین راستا شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران در راستای توسعه کسب‌وکار لجستیکی و نفوذ هم‌زمان در سایر بخش‌های فعال حمل‌ونقل و لزوم برخورداری از ناوگان حمل‌ونقل متمرکز و منسجم، با خریداری کردن سهام شرکت حمل‌ونقل داخلی «ایران تیر» و «زنجیره طلایی سرعت» در جهت حمل کالا از تهران به سایر نقاط کشور شرکت اقدام کرده است، تا بتواند در آینده نزدیک با رویکرد ایجاد فضای هم‌افزایی در حمل‌ونقل ترکیبی و چند وجهی و با تاسیس شرکت‌های حمل‌ونقل جاده‌ای، دریایی، هوایی و ریلی در سایر استان‌های کشور و بهره‌مندی از دفاتر ویژه در شرکت‌ها و شعب تابعه شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران به عنوان مجموعه‌ای منسجم و متمایز حمل‌ونقلی فعالیت نماید.

* ماموریت:

شرکت‌ حمل‌ونقل بین‌المللی «زنجیره طلایی سرعت» به عنوان شرکت مادر در گروه حمل‌ونقل ایران‌تیر، با تاکید بر اصل مشتری‌محوری و دستیابی به نتایج اقتصادی پایدار برای سهام‌داران، خود را متعهد به ارایه خدمات مطمئن، تخصصی و با کیفیت به مشتریان با توجه به نیازهای آن‌ها و جلب رضایت‌مندی و اعتماد مشتریان در صنعت حمل‌ونقل می‌داند.

* چشم انداز:

شرکت‌ حمل‌ونقل بین‌المللی زنجیره طلایی سرعت در نظر دارد تا در افق 1404 در کنار سایر شرکت‌های حمل‌ونقل تابعه به یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های حمل‌ونقل داخلی و بین‌المللی پویا در جمهوری اسلامی ایران و منطقه تبدیل گردد.

* گسترده فعالیت‌ها:

شرکت‌ حمل‌ونقل بین‌المللی «زنجیره طلایی سرعت» همراه با شرکت حمل‌ونقل داخلی «ایران‌تیر» در نظر دارند تا با استفاده از مدیران و پرسنل متخصص و با تجربه و عضویت در انجمن‌های تخصصی حمل‌ونقل داخلی و بین‌المللی، خدماتی به شرح زیر در اختیار مشتریان و متقاضیان قرار ‌دهند:

1- حمل بین‌المللی انواع کالاهای صادراتی و وارداتی به تمامی مقاصد

2- حمل کالا به اقصی نقاط ایران در کوتاه‌ترین زمان

3- ترانزیت انواع کالا در قلمرو کشور 

4- حمل چند وجهی و ترکیبی کالا به تمامی مقاصد، به‌ویژه حمل کالاهای یخچالی در کوتاه‌ترین زمان

5- حمل کالا به صورت خرده‌بار با سرویس‌های منظم 

6- حمل کالا به صورت درب به درب (Door to Door )

7- تخصیص فضای اختصاصی انبار به همراه تخلیه، بارگیری با انواع جرثقیل و لیفتراک برای صاحبان کالا

8- برخورداری از دو پایانه حمل‌ونقل «ایران‌تیر 1و2» در جنب گمرک‌های تهران و غرب تهران 

 

-شرکت حمل و نقل جاده ای فجر جهاد

شرکت حمل‌ونقل فجرجهاد با هدف بهره‌گیری از فرصت‌های کسب‌وکار در مناطق بارخیز کشور در مبادی بندر عباس، بندر امام، بندر چابهار، بندر بوشهر، بندر انزلی، تهران، منطقۀ ویژه اقتصادی پارس‌جنوبی (عسلویه) و زنجان اقدام به تأسیس شعبه نموده و در مناقصات حمل محمولات عمده‌ای که در مبادی مذکور برگزار می‌گردد حضور فعال دارد.

خدمات حمل و نقل داخلی: یکی از بارزترین و متمایزترین خدماتی است که شرکت فجر جهاد به مشتریان ارائه می دهد. این شرکت با در اختیار داشتن حدود ۶۰ دستگاه کشنده بنز و ایویکو و ناوگان حمل و نقل تجاری امکان حمل و نقل بار و کالا به مقاصد مورد نظر مشتریان را فراهم نموده است.

حمل و نقل داخلی کالا: فجر جهاد با ارائه سرویس های منظم، برنامه ریزی دقیق وبا ظرفیت سرویس دهی در بخش حمل چند وجهی گامی دیگر در جهت توسعه دامنه ارائه خدمات به مشتریان برداشته تا ثابت کند، بعنوان یک شرکت مدعی در چرخه صنعت و حمل و نقل کشور کاملاً متفاوت بوده و پاسخگوی نیازهای حمل مشتری در تمامی مدهای حمل می باشد.

 

* آدرس:

دفتر مرکزی: تهران، کیلومتر 10 جاده فتح، بلوار شهید سامانی‌پور، داخل محوطه شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب. تلفن:88060323-021

دفتر پایانه ایران تیر 1: تهران، کیلومتر 10 جاده فتح، انتهای بلوار شهید سامانی‌پور. تلفن: 88059134 -021

دفتر پایانه ایران تیر 2: تهران، کیلومتر 8 جاده فتح، بلوار خلیج‌فارس (شماره2)، خیابان بهشتی، داخل محوطه شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی تهران(شهریار). تلفن:  88064770 -021

دفتر فرودگاه امام خمینی(ره): حوزه 1 تجاری، تلفن: 51005200-021 / حوزه 2 تجاری، تلفن: 51003194-021

آدرس دفتر مرکزی شرکت فجر جهاد: تهران، بزرگراه آیت الله سعیدی، ابتدای اسماعیل آباد، پشت ایستگاه متروی آزادگان، خیابان شهید حیدری، پلاک45 کدپستی : 1896639469 تلفن : 55820028 - 55828044 - 55870712 - 55860457 فکس : 55870712

 

برای کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی شرکت حمل و نقل زنجیره طلایی سرعت به آدرس www.zts-co.ir مراجعه نمایید.